gry online
Zagraj w najlepsze

gry online

w internecie

Gra Sprinter2

Oceń grę:

Opis gry

Przed graczem kilka zawodów sprinterskich. Wygraj je i zdobądź tytuł mistrza. Aby biec jak najszybciej, używaj naprzemiennie strzałek w prawo i lewo.

Komentarze do gry

Brak komentarzy dla tej gry. Bądź pierwszy!
Twój nick lub imię:

Twój komentarz:

Podobne darmowe gry

Gry Sportowe: 2D knockout
2D knockout

Daj z siebie wszystko i pokonaj rywala, by móc zdobyć mistrzostwo. Do gry użyj myszy, spacji, oraz klawiszy C i E. Zrób to w jak najmniejszej ilości uderzeń.

Gry Sportowe: Pitchn Put
Pitchn Put

Niecodzienne wydanie golfa, a mianowicie zamiast na trawie gramy w domu.

Gry Sportowe: Extreme Heli
Extreme Heli

Extreme Heli Boarding

Gry Sportowe: Catch Fish
Catch Fish

Catch Fish

Gry Sportowe: Fun pool 9
Fun pool 9

Bądź lepszy od komputera, i wygraj z nim starcie w bilardzie. Wbij wszystkie kule do łuz, w odpowiedniej kolejności. W grze posługuj się myszką.

Gry Sportowe: Squash
Squash

Squash

Kategorie gier


Graj w 9 137 gier

Zagraj w gry online na StosGier.pl!

Portal gromadzi gry dla graczy w różnym wieku niezależnie od zainteresowań znajdziecie w nim tysiące gier online podzielone na wiele kategorii np gry dla dzieci, gry dla dziewczyn czy gry przygodowe - krótko ujmując wszyscy znajdą dla siebie ulubione gry. Graj w darmowe gry które zróżnicowane są pod względem trudności np. gry zręcznościowe, gry akcji czy gry strategiczne dzięki czemu gracze i młodsi i Ci starsi osiągną satysfakcje ze spędzaniu czasu na portalu z darmowymi grami. Wszystkie gry online w serwisie są bezpłatne a każdego dnia dodawanych jest kilka nowych gier specjalnie dla Was.